O nas

WAŻNE! Od roku 2015 serwis nie jest już aktualizowany. Zostawiamy go jako świadectwo pasji i zaangażowania osób go tworzących, zarówno autorów artykułów, jak i czytelników, a także w celach edukacyjnych. 

PolitykaGlobalna.pl – światowy serwis po polsku. Różne punkty widzenia, wielu autorów, jeden cel – opisywać rzeczywistość poza granicami Polski. Jesteśmy blogerami, dziennikarzami lub po prostu pasjonatami polityki zagranicznej, którzy połączyli siły, aby polskim czytelnikom przybliżać nawet najodleglejsze zakątki globu. Obserwujemy stale zmieniający się w XXI wieku świat i wyciągamy własne wnioski – nierzadko idąc pod prąd utartym schematom.

Wszystkie artykuły współpracowników oraz komentarze użytkowników opublikowane  w serwisie są własnością ich autorów i nie reprezentują opinii redakcji, ani innych współpracowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść; ponadto zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia komentarzy niezgodnych z prawem, obraźliwych lub w inny sposób nieodpowiednich.

Redakcja:

Współpracownicy