Przedwyborcza debata na temat polityki zagranicznej RP

Portal „Polityka Globalna” i „Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dyplomacji i Prawa” zapraszają na debatę przedwyborczą dotyczącą polskiej polityki zagranicznej. Odbędzie się ona 5 października, między godz. 20.00 a 22.00 w Warszawie, w Auli Uczelni Vistula na ul. Stokłosy 3.

W polskich mediach brakuje rzetelnej dyskusji na temat pozycji Polski w świecie, a politykom nie zadaje się trudnych pytań w tej materii. My zamierzamy zdopingować ich do rzetelniejszej dyskusji poprzez zadawanie precyzyjnych i wymagających wiedzy pytań.

Uczestnikami debaty będą:
– Andrzej Halicki (Platforma Obywatelska, szef komisji spraw zagranicznych)
– Witold Waszczykowski (Prawo i Sprawiedliwość, były wiceminister spraw zagranicznych)
–  Taduesz Iwiński (Sojusz Lewicy Demokratycznej, były Sekretarz Stanu w Kancelarii Premiera; jeszcze niepotwierdzony),
– Janusz Palikot (Ruch Palikota).

Debatę poprowadzi Patryk Gorgol, prezes Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Dyplomacji i Prawa oraz publicysta „Polityki Globalnej”.

Zapraszamy również do nadsyłania swoich propozycji pytań; pytanie można umieścić na Facebooku lub przesłać na następujące adresy: redakcja(wstaw-małpę)politykaglobalna.pl oraz dip.kn(wstaw-małpę)poczta.uw.edu.pl. Trzy najciekawsze pytania nagrodzimy grami PC: osoba, która prześle naszym zdaniem najciekawsze pytanie otrzyma grę „Men of War: Vietnam”, dwa kolejne miejsca otrzymają gry „Europa Universalis III”.

Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebooku.

Miejsce: Warszawa, ul. Stokłosy 3, gmach Uczelni Vistula – Aula

Termin: 5 października 2011 r.

Kategorie: Ciekawe wydarzenia
Fotografia główna: Polska, Unia Europejska, UE (Źródło: mojregion.eu)