Quo vadis, Europa? Mocarstwowe perspektywy Europy

Koło Naukowe „Klub Imperialny” Uniwersytetu Warszawskiego i Polityka Globalna pragną zaprosić Państwa na studencko-doktorancką konferencję naukową poświęconą idei Europy jako mocarstwa i niezależnego gracza na arenie międzynarodowej. Konferencja odbędzie się 6 maja 2011 roku na Uniwersytecie Warszawskim i jest otwarta dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych zajmujących się tematyką związaną z ideą europejskiej mocarstwowości.

Konferencja jest organizowana w duchu interdyscyplinarnym, liczymy więc na obecność tematów z zakresu różnych dziedzin nauki, takich jak europeistyka, stosunki międzynarodowe, politologia, prawo, ekonomia, socjologia, historia i innych.

Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia na temat związany z konferencją i nie boisz się wystąpień publicznych, możesz wystąpić na niej jako prelegent. Warunkiem jest przysłanie zgłoszenia na adres knklubimperialny@gmail.com zawierającego dane uczestnika (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, nazwę uczelni) oraz abstrakt ok. 20 minutowego referatu, który chciałby wygłosić na naszej konferencji (między 200 a 500 słów oraz bibliografia). Organizatorzy czekają na abstrakty wystąpień do 23 kwietnia, a zainteresowani znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie wydarzenia lub na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Jeden komentarz do “Quo vadis, Europa? Mocarstwowe perspektywy Europy

  1. Bardzo chętnie bym się wybrał na tę konferencję ale mam trochę za daleko do Warszawy :-/

Komentowanie wyłączone.