Quo vadis, Europa? Mocarstwowe perspektywy Europy

Koło Naukowe „Klub Imperialny” Uniwersytetu Warszawskiego i Polityka Globalna pragną zaprosić Państwa na studencko-doktorancką konferencję naukową poświęconą idei Europy jako mocarstwa i niezależnego gracza na arenie międzynarodowej. Konferencja odbędzie się 6 maja 2011 roku na Uniwersytecie Warszawskim i jest otwarta dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych zajmujących się tematyką związaną z ideą europejskiej mocarstwowości.

Konferencja jest organizowana w duchu interdyscyplinarnym, liczymy więc na obecność tematów z zakresu różnych dziedzin nauki, takich jak europeistyka, stosunki międzynarodowe, politologia, prawo, ekonomia, socjologia, historia i innych.

Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia na temat związany z konferencją i nie boisz się wystąpień publicznych, możesz wystąpić na niej jako prelegent. Warunkiem jest przysłanie zgłoszenia na adres knklubimperialny@gmail.com zawierającego dane uczestnika (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, nazwę uczelni) oraz abstrakt ok. 20 minutowego referatu, który chciałby wygłosić na naszej konferencji (między 200 a 500 słów oraz bibliografia). Organizatorzy czekają na abstrakty wystąpień do 23 kwietnia, a zainteresowani znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie wydarzenia lub na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!