Konkurs: Twoje zdjęcie z bitwy pod Grunwaldem w grze „Polskie Imperium”

Weź udział w konkursie Fotogrunwald i przejdź do historii – zwycięskie prace znajdą się w instrukcji i na płycie z grą.

Cenega, wydawca gry komputerowej „Polskie imperium: od Krzyżaków do Potopu”, wraz z portalem PolitykaGlobalna.pl, partnerem wydania gry, z przyjemnością przypominają, że 17 lipca w okolicach wsi Grunwald w woj. warmińsko-mazurskim odbędzie się inscenizacja jednej z największych bitew Średniowiecza. W tym roku okazja jest wyjątkowa, bowiem mija 600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. W inscenizacji weźmie udział ponad 1500 rycerzy z kilku krajów. Jak co roku, zwyciężą połączone siły polsko – litewsko – tatarskie pod dowództwem Władysława Jagiełły.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem. Została już uruchomiona strona www.fotogrunwald.pl, na której od 17 lipca do 10 sierpnia będzie można umieszczać swoje zdjęcia z inscenizacji bitwy. Jury wybierze spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają Edycję kolekcjonerską gry „Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu”, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry – pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą – będą dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora gry! O tak prestiżowe wyróżnienie z pewnością zapragnie zawalczyć wielu amatorów historii i fotografii.

Zapraszamy na obchody 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem i zapierającą dech w piersiach rekonstrukcję walk. Takiego widowiska i okazji na wspaniałe nagrody nie można przegapić!

Dokładny opis akcji oraz regulamin znajdują się na stronie www.fotogrunwald.pl.

Portal PolitykaGlobalna.pl jest partnerem wydania gry „Polskie imperium: od Krzyżaków do Potopu” (więcej o grze »).