O nas

PolitykaGlobalna.pl – światowy serwis po polsku. Różne punkty widzenia, wielu autorów, jeden cel – opisywać rzeczywistość poza granicami Polski. Jesteśmy blogerami, dziennikarzami lub po prostu pasjonatami polityki zagranicznej, którzy połączyli siły, aby polskim czytelnikom przybliżać nawet najodleglejsze zakątki globu. Obserwujemy stale zmieniający się w XXI wieku świat i wyciągamy własne wnioski – nierzadko idąc pod prąd utartym schematom.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze zainteresowania. Jeśli chcesz współtworzyć serwis PolitykaGlobalna.pl lub skontaktować się z redakcją w jakimkolwiek innym celu, napisz do nas korzystając z odpowiedniego formularza.

Wszystkie artykuły współpracowników oraz komentarze użytkowników opublikowane  w serwisie są własnością ich autorów i nie reprezentują opinii redakcji, ani innych współpracowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść; ponadto zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia komentarzy niezgodnych z prawem, obraźliwych lub w inny sposób nieodpowiednich.

Redakcja otwarta jest na wszelkie propozycje współpracy, tak ze strony podmiotów instytucjonalnych (firmy, organizacje pozarządowe itd.), jak i osób fizycznych. Jeśli uważasz, że znasz się na polityce międzynarodowej i chcesz dla nas pisać, lub jeśli masz pomysł, co można zmienić na lepsze w portalu – skorzystaj z odpowiedniego formularza. Czekamy!

Redakcja:

Współpracownicy